Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko informacyjno-promocyjne WPHI w Moskwie na targach spożywczych WORLD FOOD 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Szymczuk | 2016-07-12 12:05:53
world food 2016

Moskwa, 12-15 września 2016 r.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie uprzejmie informuje, że w dniach 12-15 września 2016 r. w Moskwie odbędą się międzynarodowe targi produktów spożywczych WORLD FOOD.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji zorganizuje własne stoisko informacyjne na powyższej imprezie.

 

wordf

 

Stoisko może być wykorzystane jako punkt kontaktowy dla odwiedzających targi polskich przedsiębiorców oraz miejsce prezentowania materiałów informacyjnych polskich firm z branży.

 

W związku z powyższym zachęcamy do nadsyłania materiałów promocyjnych w j. rosyjskim (katalogów, folderów, ulotek, CD), które będziemy rozpowszechniać z naszego stoiska. W razie zainteresowania prosimy przekazywać powyższe materiały na adres biura Polsko-Rosyjskiej Izby Handlowo-Przemysłowej - ul. Zimna 2, lok. 2, 00-138 Warszawa do końca sierpnia br.

 

Informacje o ofercie Państwa firmy można przesyłać również w wersji elektronicznej (1-2 strony) wraz z logiem na moscow@trade.gov.pl. Oferta zostanie umieszczona w drukowanym katalogu ofert firm polskich oraz na płycie CD, które będą rozpowszechniane na stoisku naszego Wydziału.

 

Informacje szczegółowe o wystawie: www.world-food.ru

 

Osoba kontaktowa:

Zbigniew Ekiert,

I Sekretarz, WPHI Moskwa

VoIP: (22) 490-97-45

tel.: +7 (495) 231-16-11

e-mail: moscow@trade.gov.pl

https://russia.trade.gov.pl