Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolish Offshore Solutions w Sankt-Petersburgu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Miłosz Woźniak | 2016-10-06 18:05:07
offshore, przemysł stoczniowy, konstrukcje stalowe, szelf, ropa, gaz, platformy wiertnicze,

OFFSHORE MARINTEC RUSSIA - Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Przemysłu Morskiego i Offshore (04-07.10.2016, Sankt-Petersburg)

Offshore Marintec Russia prezentuje potencjał branży offshore, przedstawia doświadczenia z budowy obiektów morskich i transportowych jako znaczącego segmentu rozwoju infrastruktury na szelfie kontynentalnym, a także technologie i urządzenia w dziedzinie projektowania statków, sprzęt i materiały dla morskich platform wiertniczych i kompleksów technologicznych do wydobywania ropy naftowej i gazu na szelfie.

W tegorocznej edycji Wystawy uczestniczą firmy z Polski, które na wspólnym stoisku pod szyldem Offshore Solutions – Polish Producers przedstawiają swoją ofertę. Polskie rozwiązania z sektora offshore w Sankt-Petersburgu prezentują:

FAMOR S.A. (http://famor.pl/)

PROTEA Sp. z o.o. (http://www.protea.pl/)

VISTAL OFFSHORE Sp. z o.o. (http://www.vistal.pl/)

Polskie firmy z roku na rok z sukcesem rozbudowują zakres rozwiązań produkcyjnych dla inwestycji związanych z wydobywaniem ropy naftowej i gazu w strefach przybrzeżnych spełniając najwyższe standardy techniczne oraz normy bezpieczeństwa.

Polskim uczestnikom życzymy sukcesów na rynku rosyjskim i zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Wystawie Przemysłu Stoczniowego „NEVA 2017” (19-22.09.2017, Sankt-Petersburg: http://neva.transtec-neva.ru/about.html)

Wszystkich zainteresowanych udziałem w naszych przedsięwzięciach serdecznie zapraszamy do kontaktu z Wydziałem.

 

Opr. Miłosz Woźniak