Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKancelaria Prawna Morawski & Wspólnicy zapewnia pełny zakres profesjonalnej obsługi prawnej i podatkowej, zarówno w Polsce jak i na skalę międzynarodową.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Piotr Sajdak | 2015-12-24 11:04:03
rosja

Doświadczenie Kancelarii obejmuje obsługę i pomoc prawną w zakresie prawa polskiego i międzynarodowego


Doświadczenie Kancelarii obejmuje obsługę i pomoc prawną w zakresie prawa polskiego i międzynarodowego, np.:

- prawo korporacyjne (w tym zakładanie spółek w Polsce)

- kontrakty

- reprezentacja w sądach gospodarczych oraz arbitrażowych na terytorium Polski i Europy (w tym windykacja długów)

- prawo handlowe

- nieruchomości

- prawo administracyjne

- prawo celne (w tym europejskie)

- prawo podatkowe

- prawo pracy

- prawo własności intelektualnej

Nasza Kancelaria pracuje zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla osób fizycznych. Naszą zasadą jest, aby raczej zapobiegać problemom, niż tylko je rozwiązywać. Dlatego niezależnie od praktyki procesowej, koncentrujemy się na bieżącym doradztwie na każdym etapie transakcji oraz projektów realizowanych przez naszych Klientów.

Kancelaria doradza polskim i międzynarodowym Klientom działającym w różnych branżach, takich jak produkcja, handel, usługi, transport, a także rynek nieruchomości, usługi finansowe i ubezpieczeniowe. Kancelaria oferuje specjalistyczne doradztwo w zakresie wszystkich głównych dziedzin prawa, a ponadto zapewnia pełną obsługę w procesach przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi. W celu zapewnienia pełnej koordynacji działań Klientów, przy większości projektów Kancelaria zapewnia doradztwo prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów podatkowych każdej transakcji. Naszą zasadą jest, aby raczej zapobiegać problemom, niż tylko je rozwiązywać. Dlatego niezależnie od praktyki procesowej, koncentrujemy się na bieżącym doradztwie na każdym etapie transakcji oraz projektów realizowanych przez naszych Klientów.

Niezależnie od pomocy świadczonej przez radców prawnych i adwokatów, wspieranych przez aplikantów, Kancelaria zapewnia doradztwo oraz usługi rzeczników patentowych, ekonomistów, księgowych, asystentów prawnych oraz tłumaczy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów zagranicznych, Kancelaria oferuje obsługę w językach rosyjskim, angielskim, włoskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim.

Prawnicy kancelarii nie tylko są ekspertami w swoich dziedzinach, ale posiadają także rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie polskiego i międzynarodowego biznesu. Kancelaria oferuje indywidualne podejście do każdego Klienta i zapewnia praktyczne doradztwo prawne oraz pożyteczne rozwiązania dla prowadzonej przez Klientów działalności.

Prawnicy Kancelarii na co dzień pracują w międzynarodowym środowisku, natomiast ze względu na szczególne zapotrzebowanie w tym zakresie, w ramach Kancelarii zostały wyodrębnione: Dział Międzynarodowy (International Desk) i Dział Rosyjski (Russian Desk), a także Dział Włoski (Italian Desk). Zespoły powyższych Działów świadczą usługi prawne w językach angielskim i francuskim (International Desk), rosyjskim (Russian Desk) oraz włoskim (Italian Desk), a także doskonale orientują się w realiach gospodarczych i prawnych różnych krajów.

 

KONTAKT

MORAWSKI & WSPÓLNICY
KANCELARIA PRAWNA

Al. Jana Pawła II 80/138
Babka Tower
00-175 Warszawa
tel. +48 22 250 11 22
tel. +48 22 635 87 57
fax +48 22 250 11 26
fax +48 22 636 01 87
e-mail: info@morawski.eu

Oddział we Wrocławiu:
ul. Widok 3/13
50-052 Wrocław
tel. +48 71 723 72 82

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Centrum likwidacji szkód powypadkowych

Miałeś wypadek albo stłuczkę i nie wiesz co zrobić? Nic straconego! Nasz zespół zajmie się Twoim ...
Polska - Pilzno 2021-10-21 Dodał: Omega Trucks Transport i logistyka, Pozostały sprzęt transportowy, Części i akcesoria samochodowe Zobacz ofertę

Zlewy i zlewozmywaki do twojej kuchni - SINK Quality

Nowoczesny design oraz najwyższa jakość zlewów granitowych – poznaj markę Sink Quality. Pasują on...
Polska - Siekierki Wielkie 2021-10-19 Dodał: Sink Quality Wyposażenie wnętrz Zobacz ofertę

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Baraniak

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosława Baraniaka służy pomocą w zakresie usług prawnych. Każda spraw...
Polska - ŁÓDŹ 2021-10-18 Dodał: Jarosław Baraniak Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert