Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOOO Konsport Group w Kaliningradzie - producent ogrodzeń wysokiej jakości zaprasza do współpracy

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Piotr Sajdak | 2015-12-24 11:05:30
rosja

OOO Konsport group w Kaliningradzie (Sp. z o.o.) oferuje wysokiej jakości ogrodzenia w przyjaznych cenach. Firma posiada bogata ofertę różnego rodzaju ogrodzeń

OOO Konsport group w Kaliningradzie (Sp. z o.o.) oferuje wysokiej jakości ogrodzenia w przyjaznych cenach. Firma posiada bogata ofertę różnego rodzaju ogrodzeń:

- ogrodzenia sztachetowe,

- ogrodzenia panelowe W4 2W 2D i 2D Super,

- ogrodzenia palisadowe, z profili, "żaluzje",

- bariery akustyczne,

- ogrodzenia zgrzewane i kute,

- ogrodzenia z siatki zgrzewanej i wiązanej w dowolnym kolorze i stylu

Wszystkie elementy ogrodzeń są opracowane i wyprodukowane przez przedsiębiorstwa KONSPORT, ArcelorMittal, BnB Stal, RoyalEurope, VanMerkStein zgodnie z europejską jakością i europejskimi standardami.

Przedsiębiorstwo KONSPORT to producent systemów ogrodzeniowych, który działa na rynku od 20 lat. Nasze ogrodzenia na każdym etapie produkcji poddawane są ścisłej kontroli jakości, dzięki czemu odpowiadają najwyższym standardom i wymogom naszych Klientów. Nasze brygady montażowe zgodnie z życzeniem Klienta szybko i fachowo wyświadczą usługi w zakresie montażu ogrodzeń.

Konsport group Sp. z o.o.

Kaliningrad, Prospekt Mira 81

Tel.: +007 (4012) 77-93-88

Tel. kom.: +7 (921) 614-04-04; +7 (921) 009-86-68

http://eurozabor88.ru/

e-mail: lindec88@mail.ru