Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPetersburska spółka Profraschet reprezentuje interesy firm zagranicznych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Beata Chugunova | 2016-01-15 14:23:41
szkolenie praciwników, księgowanie, logstyka, organizacja handlu, promocja


Rosyjska spółka handlowo-usługowa Profraschet działa m.in. w branży usług księgowych, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw, jednak współpracujemy także z przedstawicielami dużego biznesu. Poza tym świadczymy usługi prawne. Umowa o usługi rachunkowo-księgowe ze spółka zawsze zawiera dokładny opis odpowiedzialności strony rosyjskiej. W wysokości 100% zwracamy kary i grzywny które zostały wystawione naszym klientom zagranicznym przez błędy pracowników Profraschet. Dzięki temu klienci są zabezpieczeni przed stratami, a  spółka jest zmotywowana do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Zapraszamy na naszą stronę www.profraschet.ru

Poza tym przedstawiamy na rynku rosyjskim interesy dużego niemieckiego producenta urządzeń dźwignicowych. Pomagamy im sprzedawać sprzęt w Rosji. Zatrudniliśmy oraz wyszkoliliśmy pracowników oraz zorganizowaliśmy biuro handlowe w Rosji. Jest to współpraca wzajemnie korzystna. Pracownicy spółki niemieckiej nie znają specyfiki rosyjskich przedsiębiorstw produkcyjnych , a my otrzymaliśmy konkurencyjny towar, który cieszy się popytem.

Obecnie poszukujemy nowych producentów europejskich, którzy są zainteresowani wejściem na rynek rosyjski. Priorytetem dla nas jest współpraca długoterminowa. Możemy zapoznać się ze specyfiką naszych partnerów, wyszkolić pracowników. Uwzględniamy każdą propozycję naszych partnerów dotyczącą promowania ich wyrobów. Jesteśmy przygotowani do działania w każdej branży.

 

Kontakt:

Nazwa spółki – Profrasczot

Adres: Rosja, St.Petersburg, ul.Sedova 37, lok.205A

Dyrektor generalny – Vladimir Fedorov

Tel. kom. +7 921 322 95 03

www.profraschet.ru

v.fedorov@profraschet.ru

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kursy i szkolenia osteopatyczne

Organizujemy podyplomowe kursy i szkolenia osteopatyczne, które przeznaczone są tylko dla osteopa...
Polska - KLIKUSZOWA 2022-05-24 Dodał: Michał Dziurdzik Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert