Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  29 października 2015 r.: seminarium „Wejście na polski rynek – bariery i możliwości” w Kaliningradzie

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jan Łuszczyk | 2015-10-30 14:47:09
  29 października 2015 r.: seminarium „wejście na polski rynek – bariery i możliwości” w kaliningradzie


   

  W dniu 29 października 2015 r. Aleksander Milota – I radca, kierownik WPHI w Kaliningradzie, uczestniczył w seminarium nt. „Wejście na polski rynek – bariery i możliwości”, współorganizowanym przez Fundusz Wiedzy i Technologii dla MŚP „Victoria” i Fundusz Wsparcia Przedsiębiorczości Obwodu Kaliningradzkiego.

  Wystąpienie radcy Aleksandra Miloty poświęcone było polskiej gospodarce, mechanizmom wspierania inwestorów w polskich SSE i polsko-kaliningradzkiej współpracy gospodarczej. Podczas seminarium zostały zaprezentowane m.in. możliwości inwestowania w Pomorskiej SSE, w tym w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym (Stanisław Gliwiński), oraz w Warmińsko-Mazurskiej SSE (Tomasz Miroński). Potencjał i możliwości współpracy z województwem małopolskim zaprezentowała Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego (Beata Górska-Nieć). Możliwości wsparcia przedsiębiorców przy podejmowaniu działalności w Polsce przedstawiła Elbląska Izba Gospodarcza (Janusz Gierulski).

  Rosyjscy przedsiębiorcy podzielili się swoimi doświadczeniami i praktyką działalności w Polsce.

  Przedyskutowano także sposoby i możliwości realizacji nowych projektów kaliningradzkich przedsiębiorców w Polsce.

  https://www.facebook.com/WPHIKaliningrad

  https://twitter.com/WPHIKaliningrad