Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu    15 września 2016 r.: prezentacja polskiej oferty placówek medycznych i produktów farmaceutycznych na targach „Medycyna i Kosmetologia” w Kaliningradzie

    Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jan Łuszczyk | 2016-09-19 13:27:28
    15 września 2016 r.: prezentacja polskiej oferty placówek medycznych i produktów farmaceutycznych na targach „medycyna i kosmetologia” w kaliningradzie


    W dniu 15 września 2016 r. w dniu rozpoczęcia XVII Targów „Medycyna i Kosmetologia” WPHI w Kaliningradzie zorganizował prezentację polskiej oferty firm z branży medycznej i farmaceutycznej, których przedstawiciele na zaproszenie Wydziału przybyli na stoisko WPHI na ww. targach w celu wypromowania swojej oferty. W spotkaniu uczestniczyło ponad 30 przedstawicieli polskich i rosyjskich firm (dystrybutorów, biur turystycznych, szpitali itp.), a także mieszkańców Kaliningradu, zwiedzających targi.

    Polska oferta unaoczniła wszystkim zebranym zarówno szerokie spektrum usług i produktów medycznych i farmaceutyczno-kosmetologicznych, jak i wysoki ich poziom co do stosowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Ważną częścią spotkania były również bezpośrednie rozmowy uczestników spotkania, w czasie których omówione zostały konkretne dziedziny współdziałania.