Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  15-17 września 2016 r.: XVII targi „Medycyna i Kosmetologia” w Kaliningradzie

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jan Łuszczyk | 2016-09-19 13:29:34
  15-17 września 2016 r.: xvii targi „medycyna i kosmetologia” w kaliningradzie


  W dniach 15-17 września 2016 r. WPHI w Kaliningradzie uczestniczyło w XVII targach „Medycyna i Kosmetologia” w CW „Baltic Expo”.

  W dniach 15-17 września 2016 r w Kaliningradzie odbyły się XVII Specjalistyczne Targi „Medycyna i Kosmetologia” z udziałem WPHI. Na stoisku WPHI swoje usługi i produkty zaprezentowały m.in.: Klinika COPERNICUS PL Sp. z o.o. w Gdańsku, firma farmaceutyczna „ZIOŁOLEK” w Poznaniu, klinika „POTOCKI” w Braniewie, Centrum Radioterapii i Usprawniania NU-MED GRUPA S.A. w Elblągu, Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży „ Marzenia” Niedrzwica k/Gołdapi, Hotel Ventus Natural & Medical SPA w Gołdapi, Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL w Gołdapi. W dniu 15 września Wydział zorganizował prezentację i indywidualne spotkania biznesowe dla polskich firm, które wydelegowały swoich przedstawicieli do pracy na stoisku WPHI w dniach targów.

   

  Stoisko cieszyło się zainteresowaniem, coraz więcej mieszkańców obwodu kaliningradzkiego bowiem interesuje się usługami polskich klinik i placówek uzdrowiskowych. Także kosmetyki polskiej produkcji cieszą się tu dobrą renomą.

  Oprócz WPHI swoje stoisko na targach miał Departament Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, który reprezentował ofertę szpitali podległych temu urzędowi.

  Poza polskimi firmami, zagraniczna oferta usług medycznych na targach „Medycyna i Kosmetologia – 2016” została zaprezentowana na stosikach firm z Litwy i Kazachstanu.


  Wybrane
  oferty polskich przedsiębiorstw

  ActCAD 2022 Pro (licencja wieczysta ESD)

  ActCAD 2022 Professional (licencja wieczysta ESD) ActCAD PRO to nowoczesne oprogramowanie 2D/3...
  Polska - Grodzisk Mazowiecki 2021-10-27 Dodał: Mariusz Ostrowski Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny dla metalurgii, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa Zobacz ofertę

  ActCAD 2022 BIm (licencja wieczysta ESD)

  ActCAD 2022 BIM (licencja wieczysta ESD) ActCAD BIM to nowoczesne oprogramowanie 3D CAD z funk...
  Polska - Grodzisk Mazowiecki 2021-10-27 Dodał: Mariusz Ostrowski Handel, IT/ICT, Sektor kreatywny, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska Zobacz ofertę

  Pozycjonowanie

  Pozycjonowanie stron internetowych – czynności on site i off site Pozycjonowanie witryn ...
  Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

  Zobacz więcej ofert