Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  15-17 września 2016 r.: XVII targi „Medycyna i Kosmetologia” w Kaliningradzie

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jan Łuszczyk | 2016-09-19 13:29:34
  15-17 września 2016 r.: xvii targi „medycyna i kosmetologia” w kaliningradzie


  W dniach 15-17 września 2016 r. WPHI w Kaliningradzie uczestniczyło w XVII targach „Medycyna i Kosmetologia” w CW „Baltic Expo”.

  W dniach 15-17 września 2016 r w Kaliningradzie odbyły się XVII Specjalistyczne Targi „Medycyna i Kosmetologia” z udziałem WPHI. Na stoisku WPHI swoje usługi i produkty zaprezentowały m.in.: Klinika COPERNICUS PL Sp. z o.o. w Gdańsku, firma farmaceutyczna „ZIOŁOLEK” w Poznaniu, klinika „POTOCKI” w Braniewie, Centrum Radioterapii i Usprawniania NU-MED GRUPA S.A. w Elblągu, Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży „ Marzenia” Niedrzwica k/Gołdapi, Hotel Ventus Natural & Medical SPA w Gołdapi, Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL w Gołdapi. W dniu 15 września Wydział zorganizował prezentację i indywidualne spotkania biznesowe dla polskich firm, które wydelegowały swoich przedstawicieli do pracy na stoisku WPHI w dniach targów.

   

  Stoisko cieszyło się zainteresowaniem, coraz więcej mieszkańców obwodu kaliningradzkiego bowiem interesuje się usługami polskich klinik i placówek uzdrowiskowych. Także kosmetyki polskiej produkcji cieszą się tu dobrą renomą.

  Oprócz WPHI swoje stoisko na targach miał Departament Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, który reprezentował ofertę szpitali podległych temu urzędowi.

  Poza polskimi firmami, zagraniczna oferta usług medycznych na targach „Medycyna i Kosmetologia – 2016” została zaprezentowana na stosikach firm z Litwy i Kazachstanu.