Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  WPHI w Kaliningradzie zaprasza do udziału w misji gospodarczej polskich firm na XXIV Targach Budowlanych FASADA (16-18 marca 2017 r.)

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jan Łuszczyk | 2017-01-18 08:28:09
  wphi w kaliningradzie zaprasza do udziału w misji gospodarczej polskich firm na xxiv targach budowlanych fasada (16-18 marca 2017 r.)


  WPHI w Kaliningradzie zaprasza polskich przedsiębiorców z branży budowlanej do udziału misji gospodarczej, którą zorganizuje przy okazji targów FASADA – 2017, oraz do zaprezentowania oferty firmy na stoisku promocyjno-informacyjnym Wydziału w czasie targów.

   

  Targi Budowlane FASADA – 2017 jak co roku odbędą się w Centrum Wystawienniczym „Baltik - Ekspo” przy ul. Oktiabrskiej 3A w Kaliningradzie.

   

  Tematyka wystawy obejmuje:

  · nowe technologie budowlane i remontowe,

  · architekturę,

  · nowoczesne wyposażenie, materiały budowalne i wykończeniowe,

  · design,

  · sprzęt budowlany i narzędzia,

  · wyposażenie wnętrz.

   

  Polska firma może być reprezentowana przez przedstawiciela firmy lub poprzez przesłanie materiałów promocyjnych (najlepiej w języku rosyjskim) do WPHI, które będą rozpowszechniane na stoisku przez przedstawicieli Wydziału. Uczestnicząc w tym przedsięwzięciu na stoisku WPHI oraz w misji gospodarczej, organizowanej przez Wydział, polscy przedsiębiorcy nie ponoszą kosztów udziału w targach.

  W przypadku zainteresowania prosimy o wypełnienie załączonej ankiety uczestnika misji i przesłanie jej do WPHI w Kaliningradzie: kaliningrad@trade.gov.pl , tel. +7 (4012) 93 55 77 lub 91 93 09.

  Pliki do pobrania

  Ankieta firmy uczestnika misji gospodarczej na Targach FASADA 2017 w Kaliningradzie
  docx | 21.34 KB
  Pobierz