Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  Przewodnik dla przedsiębiorcy po obwodzie kaliningradzkim (2014)

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jan Łuszczyk | 2015-12-09 07:41:30
  przewodnik dla przedsiębiorcy po obwodzie kaliningradzkim (2014)

  Przewodnik dla przedsiębiorcy po obwodzie kaliningradzkim (2014)

  Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kaliningradzie  publikuje kolejną edycję Przewodnika dla przedsiębiorcy po obwodzie kaliningradzkim.

   

  Mamy nadzieję, że prezentowany Przewodnik stanie się przydatnym kompendium wiedzy na temat przepisów, zasad i praktyki działalności gospodarczej na rynku obwodu kaliningradzkiego i tym samym przyczyni się do rozwoju efektywnych, wzajemnie korzystnych i bezpiecznych relacji biznesowych polskich przedsiębiorców w regionie.

   

  Do pobrania w wersji PDF.

   

  Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kaliningradzie informuję, że na początku 2015 roku nastąpiły zmiany w przepisach dotyczących procedur akredytacji przedstawicielstw i oddziałów zagranicznych osób prawnych oraz zatrudniania pracowników zagranicznych w tych strukturach. Nowe przepisy powodują także konieczność  dokonania ponownej akredytacji już istniejących przedstawicielstw i oddziałów. Do pobrania poniżej w wersji PDF.

   
  Pliki do pobrania

  Przewodnik dla przedsiębiorcy po obwodzie kaliningradzkim.
  pdf | 94.12 MB
  Pobierz
  Akredytacja filii i przedstawicielstw w FR (od 1 stycznia 2015)
  pdf | 243.47 KB
  Pobierz